Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvehetnek gazdinfóra így?...

Felvehetnek gazdinfóra így? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a gazdinfóra a matek kell meg még a fizika/infó, de egyikből sem terveztem érettségizni, és nem is vettem fel a faktokat. Tegyük fel, hogy ezek nélkül meg lesz a kellő pontszám (tavaly 400 volt). Így még van esélyem?

2018. febr. 8. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy, érvénytelen a jelentkezésed ha nem felelsz meg az érettségi követelményeknek. De amúgy gondolkozz egy kicsit, szerinted ez úgy működik hogy megadják miből kell érettségizni majd figyelmen kívül csak mert elég pontod lenne? Elhiszem hogy nem értesz a felvételihez, de ez elég evidens.
2018. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*figyelmen kívül hagyják
2018. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez nem így működik. Akár 500 pontot is szerezhetsz, de ha nem teljesíted a szak felvételi követelményeit, akkor nem nyerhetsz felvételt.
2018. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
A matek egyébként kötelező érettségi tantárgy...
2018. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nem mondod, ezt nem tudtam! (vicc vége) A kérdés arra vonatkozott, hogy kötelező-e az infóérettségi. Vagy a fizika. Matekból nyilván menni fogok, rosszul fogalmaztam, tudom. De megtudtam amit akartam, és köszönöm.
2018. ápr. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!