Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok pár dolgot írni a...

Tudnátok pár dolgot írni a szociális munka szakról?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy milyen lehetőségekkel kecsegtet ez a szak, ill jól tudom, hogy lehet vele mentálhigiénes területen dolgozni? Ha igen ez konkrétan mit takar?

2019. nov. 27. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne !
2019. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, mentálhigiénés munkakörben is elhelyezkedhetsz pl. bentlakásos intézményekben, szervezheted a bent lakóknak a programokat, egyéni fejlesztő foglalkozásokat stb. Ez a jobbik eset!

Rosszabb esetben pl. családsegítőként szenvedsz nap, mint nap veszélyes alakok közt. Rengeteg lehetőséget nyújt ez a szakma, csak az a baj, hogy az egyik legrosszabbul fizető, egyáltalán nincs megbecsülve, és nagyon hamar ki lehet égni. Ha teheted, szerintem ne ezt válaszd - kivéve, ha élsz-halsz azért, hogy embereken segíthess minden erőddel, közben pedig te alig élsz majd meg a fizudból és lelkileg is tönkremész...

Ki lehet fogni a jót, amit szerethetsz is, de amúgy nem a legjobb terület. :( Tapasztalatból mondom.

2019. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!