Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanulhatok programozást...

Plesike kérdése:

Hol tanulhatok programozást és szerezhetek vele állást?

Figyelt kérdés
Már jó ideje foglalkoztat a terület, de nem tudom, hogy tudnék vele komolyabban előre jutni. Több lehetőség is eszembe jutott, 23 évesa vagyok a mesterképzésem végén járok (pszichológia) és gondolkodtam már egy informatikai alapképzés elkezdésén, de feleslegesnek tartottam. Vannak 5-6 hónapos intenzív kurzusok, de jelenleg nincs rá 1 millió forintom, mert kb ennyibe kerülnek. Megfordult a fejemben egy Szoftverfejlesztő OKJ, de most ugye eléggé felborul az OKJ rendszer, illetve maradtak még az Udemy és hasonló oktatási felületek. Szerintetek melyikkel tudnék legkönnyebben előre jutni és munkát kapni? Esetleg hallottam ilyenről, hogy vannak cégek, akik vállalják, hogy betanítanak, és ha jó vagy munkát is ajánlanak. Ilyen cégről tudtok esetleg?

2019. nov. 27. 22:07
 1/1 anonim válasza:
100%
Csak szimplán youtube van angol/magyar is sőt nem is kevés csak meg kell találni a jó vidiket, de vannak weblapon is ott pedig még jó le is van vezetve a program nem lehetetlen.
2019. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!