Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinuson ha minden tárgyból...

Corvinuson ha minden tárgyból megbukok, és vizsgára se jelentkezek, kivágnak az egyetemről, vagy második félévben csak simán fel tudom venni az összes első féléves tárgyat és folytatni a sulit?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb tárgyat nem hirdetik meg minden félévben, főleg, ha ráépülős.
2019. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy csusznék,csak az érdekel ezt lehet e így csinálni következmények nélkül hogy mindenből bukta és felveszem mindet újra?
2019. dec. 4. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elso vilagosan leírta, csak olvasni kell tudni. Szóval nem, nem fogod tudni felvenni, ha nem hirdetik meg. Es mivel igy nem lesz meg a megfelelo mennyisegu kredited 2 felev alatt, at fognak sorolni nyaron.
2019. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felveheted majd a jövő őszi félévben.
2019. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen hülyén fogalmaztam. Ugy értettem,hogy ha valaki mindenből megbukik,akkor folytathatja e a sulit vagy kirúgják.Nyilvan úgy gondoltam hogy harmadik félévben vennem fel az első féléves tárgyakat újra..
2019. dec. 4. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Kirúgni nem rúgnak ezért, de ha államis vagy és nem lesz 36 kredited a következő félév végére +plusz átlag, akkor átsorolnak.
2019. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!