Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha biológiára jelentkezek...

Ha biológiára jelentkezek egyetemen és az első év végén szeretnék tenni egy emelt bioszt és egy közép kémiát, akkor az egyetemi tanulmányok gátolni fognak ebben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy könnyebb lesz e javítani, vagy sem. Tudom, hogy nem teljesen az érettségire való felkészülés szisztémája szerint tanulunk ott. De ott nagyon erős kémia, és a biológia.


Érdekelnek a vélemények, örülnék ha egy TTK bioszos is segíteni tudna a kérdésemet illetően.


2011. febr. 11. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

egyetemen akarsz érettségit tenni?

vagy mivan??

2011. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem orvosira szeretnél igazából menni, ezért akarsz újra érettségizni. A biosz egyetemi tanulmányaidnak semmi köze nem lenne az érettségi anyagához, sőt erősen gátolná a felkészülésedet, hisz érettségi helyett a vizsgákra, évvégi zh-kra kellene tanulnod, már persze ha komolyan akarod csinálni. Ha viszont nem, csak ott vagy és kész, akkor egy teljes évet elpazarolnál az ingyenes egyetemi tanulmányaidból, az orvosin pedig millió körül van egy félév. Sőt, el kell mondanom, a biológia szakon tanultaknak az orvosihoz sincs semmi köze, ha esetleg azt gondolnád, majd ott könnyebb lesz emiatt; nemcsak mást tanítanak, de máshogy is. Szerintem te magántanár helyett szeretnél biosz szakra járni, de ez egy nagyon rossz ötlet, nagyon megbánnád.
2011. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen utolsónak igaza van
2011. febr. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!