Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Titeket nem idegesít amikor...

Titeket nem idegesít amikor egy ember 10-nek írja alá a katalógust?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, a ti szakotokon van-e ilyen. Szerintem rohadt idegesítő, az ilyen minek jár egyetemre, hogy minden alkalomkor rávegyen valakit hogy aláírja helyette? És aki elvállalja, az mit érez? Nem egy embernek, hanem 10-nek. Neki mi haszna belőle? ha 1-2 alkalom lenne, jó, de hogy sorozatosan ezt csinálja. Ráadásul úgy hogy 2 előadásról lehet hiányozni.

2019. dec. 7. 13:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Bssssztok meg most már. Itt mindenki direkt a kérdezőnek mond ellent minden témában, csak hogy nekik legyen igazuk, nehogy egyet értsenek a kérdezővell Ez itt Magyarország.
2019. dec. 7. 16:36
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor fogalmazok úgy hogy igazságtalannak tartom, hogy az olyan, aki 14-ből 2 előadáson volt ugyanúgy elmehet vizsgázni, mint én, aki 12-t végigszenvedek."


A vizsgán tud? Akkor meg nem mindegy? Igazságtalan? Az élet nem igazságos, hanem őszinte. Ő megoldja, hogy ne legyen bent, te meg nem. De ez nem az ő baja hanem a tiéd.

2019. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, nem kell itt Magyarországozni, ezzel csak magadat járatod le. Ha nem fogadsz el más véleményt akkor minek teszed fel a kérdést? Ha csak azt várod hogy mindenki egyetértsen veled akkor írd bele a kérdésbe hogy nem kérsz ellenvéleményeket. Bár szerintem ennek semmi értelme az égvilágon, nem erre kellene használni ezt az oldalt.
2019. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

“Bssssztok meg most már. Itt mindenki direkt a kérdezőnek mond ellent minden témában, csak hogy nekik legyen igazuk, nehogy egyet értsenek a kérdezővell Ez itt Magyarország”



Igen, mindannyian egy titkos levelezésben összefogtunk ellened, pontosan így történt. Ha én valamiről gondolok valamit, de ha 3-4 ember mást mond, mint én, akkor nem megsértődöm, hanem elgondolkozom azon amit mondanak.

2019. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Illetve az igazságtalanságról annyit, hogy a vizsgák szerintem is viszonylag objektíven lemérik az ember tudását, ez az ami számít. Ha valakit nem érdekel az előadás akkor nem fog bemenni. Mennyivel lenne jobb ha bemenne azért hogy telefonozzon, aludjon, vagy esetleg beszélgessen amivel még zavarná is az előadást? Egyáltalán nem biztos hogy akik otthon maradnak nem tesznek bele több munkát mint azok akik beülnek de nem csinálnak semmit.
2019. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Én még mindig nem értem, ez hol és hogyan befolyásolja a TE életedet? Bent vagy, mert gondolom bent akarsz lenni, tanulni. Tanulsz, aztán levizsgázol, lesz diplomád és dolgozol. Hol és hogyan hat rád mások jelenléte vagy jelen nem léte az előadások során??
2019. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el az utolsó hsz-okat, így feleslegesen írtok.
2019. dec. 7. 17:09
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan még duzzogsz is?

Egyetemről volt szó, nem általános iskoláról, ugye? :OOO

2019. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ezért nem ír neki alá senki :(
2019. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nemazért de nem az a lényege az egyetemnek, hogy jó szakembereket képezzünk?

ha valaki nem jár be de teljesíti a vizsgákat, stb akkor inkább ne végezhesse el az egyetemet csak mert nem volt ott az előadáson? ez netto hülyeség

bár már értem neked miért nem ír alá senki

2019. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!