Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Talán jobb is hogy így alakult?

Talán jobb is hogy így alakult?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány évemben semmi nem a tervek szerint alakult, egyik suliból mentem a másikba, most 19 vagyok, 20 leszek mire végzek a jelenlegi szakiskolában.

Tekintve, hogy még ezután teszem le az érettségit, már sokkal komolyabban veszem, az eddig szerzett tapasztalatokat felhasználva főleg, egy másik középsuliba szerettem volna először menni, csak oda elég macerás bekerülni, tehát szükség van további opciókra.

A lényeg, hogy a végén lehet hasznom is származik az előző rosszabb éveimből? Mármint hogy akkor nem vettem volna ezt ennyire komolyan mint most, mai napig bánt hogy akkor nem jött össze, néha különösen rossz a közérzetem miatta.

Egy ideje Egyetemen is gondolkodtam, hogyha meglesz az érettségi, csak bennem van közben hogy oda vajon lenne e esélyem? Mostanában már igyekszem megfontoltabb döntéseket hozni, csak mégis érdekelne más emberek véleménye is erről, esetleg aki még megélt hasonló dolgokat.


További szép napot, köszönöm hogy elolvastad.



2019. dec. 8. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz döntés nincs. Mindenből csak tanulsz, ha fel tudod úgy fogni.

Egyet viszont fogadj meg magadnak. Sose hagyd hogy mások mondják meg mire vagy képes.

2019. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van!

Köszönöm hogy írtál.

2019. dec. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!