Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanár szakos vagyok az egyetem...

Tanár szakos vagyok az egyetemen, és ha tudom, hogy nem akarok gimiben tanitani, hanem doktoralni, akkor is kell teljesiteni az egy ev gyakorlatot az 5 ev utan?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem pedagógiából akarsz doktorizni, mert egy újabb jólfésült kenyérpusztítóra semmi szükség nincsen, aki a pedagógia szakmát csak tanulmányokból és könyvekből ismeri, de önelégülten jár-kel a világban, hogy neki milyen tudása van a gyerekekről, és azt tanítja az egyetemi hallgatóknak, hogy kell gyereket tanítani, motiválni. Kb. annyira hiteles ez, mint az a katona, aki úgy tanít katonai stratégiát fiatal bakáknak, hogy soha éles bevetésen nem volt, de azért előadja, hogyan kell harcolni (az első igazi pisztolylövéstől pedig hanyatt homlok, sírva menekülne).
2019. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyugi, magyarból akarok. :D
2019. dec. 23. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen témát akarsz kutatni? Bevállalnád azt is ha neked kéne fizetni érte? Mondjuk félévente 150 ezret...
2019. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!