Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugye ha az eTitannal tanulom...

Ugye ha az eTitannal tanulom az elméletet ingyenesen, kuponnal akkor utána abba az autósiskolába megyek gyakorlatot tanulni, amelyikbe akarok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak át kell iratkozni abba amelyikbe akarsz menni.
2015. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben nem vagyok biztos.

Jogodban áll iskolát váltani, de csak akkor, ha nincs tartozásod... az akciók az egész tanfolyam esetén vehetők igénybe, ha a tanuló az "ingyenes" elméleti oktátás után szeretne lelépni, a törzslapot csak akkor adják ki, ha kifizeti az elméleti oktatás díját...


Konkrét esethez nem tudok hozzászólni, nem ismerem a részleteket, de az autós iskola vezetői sem teljesen hülyék, ingyenes elméleti oktátást "ajándékba" csak akkor adnak, ha a tanuló náluk marad a gyakorlati oktátásra is.

(apró betűs rész az akcióról, kedvezményes oktatásról)

2015. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így tanultam és semmit nem kellett fizetni néhány telefonhíváson kívül.
2015. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!