Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába kéne mennem?

Milyen iskolába kéne mennem?

Figyelt kérdés
A könyvkereskedő szeretnék lenni (olyasmi mint egy bolt tulajdonos és egy könyvtáros 'öszemixelve'). Győr közelében lakom és lehetőség szerint ott szeretnék iskolába járni, persze az sem baj ha nem éppen Győr, hanem egy másik város :) Valaki tudna ilyen iskolát? Vagy csak OKJ-s /vagy más/ képzésen lehet képesítést szerezni?

2019. dec. 10. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy ahhoz hogy boltot vezethess muszáj kereskedelmi végzettséget szerezned. Tehát hiába van mondjuk könyvtáros végzettséged nem leszel vele előrébb. Ellenben azt kutya se nézi, hogy üzletvezetői papírral pl. könyvet árulsz.
2019. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Külön könyvkereskedő képzés szerintem csak okj-n van. De végezhetsz sima kereskedelmit is, az szerintem hasznosabb, azzal lehetsz könyvkereskedő is. Hány éves vagy? Ha középiskolát keresel, akkor érdemes kereskedelmi szakközépbe járni, vagy gazdaságiba, vagy nem tudom , hogy hívják. Ha felsőoktatást akkor még írok.
2019. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, hasznosak voltak a válaszok :D #2-es 14 vagyok, és gondolkodtok a kereskedelmin, köszi :)
2019. dec. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!