Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után, ha halasztok...

Érettségi után, ha halasztok egy évet és abban az évben megcsinálom bioszból az emeltszintűt, az lehetséges?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, hogy ha meg van az érettségi, de még nem teljesítetted az egyetem felvételi követelményeket, akkor azt még lehet pótolni.

Sajnos nem tudom, hogy hol tudnék utána olvasni, sehol nem találom..



2019. dec. 11. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges?

Akármikor érettségizhetsz akármilyen szinten, akár a következő 50 évben, minden évben.

2019. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezel, befizeted és elmész vizsgázni:


[link]

2019. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm:)

Annak több értelme van ugye?

Mint, hogy idén 6ból érettségizek és az emeltre már nem igazán tudnék koncentrálni..

2019. dec. 11. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én 1 éve ballagtam és most jöttem rá merre akarok menni egyetemre, nekem kell 2 emelt+nyelvvizsga, így legalább van időm koncentràlni egyesével mindhàromra. Bármikor vizsgàzhatsz, csak pénz kell hozzá.
2019. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából mennyi pénz?
2019. dec. 11. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát elég drága...kb, 30 ezer forint lesz emeltezned belőle utólag.
2019. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37 ezer ft egy emelt.
2019. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!