Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem lehetne az orvosi,...

Miért nem lehetne az orvosi, pilóta, valamint a bohóc képzést általánossá tenni?

Figyelt kérdés

A három leggyakoribb álomszakma, amelyet egy gyerek valóra akar váltani az életében, ám mindegyik közülük iszonyat drága és csak az elit számára elérhető. Rengeteg millió forint és egy érettségi megléte a feltétel hozzájuk.


Szerintem jó lenne azt csinálni, hogy ingyenes orvosi, pilóta, bohóc képzéseket indítanak országszerte, a legjobbak pénzt is kapnak mellé, így főleg a munkanélküli cigányokból lehetne hasznos szakembereket faragni.



2019. dec. 13. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Dehát én kozmonauta akarok lenni!!!!


Komolyabbra fordítva a szót, a felsoroltakat ha tanul az ember, akkor az esetek többségében így is elérheti, ha nem tanul, vessen magára. (Amit én írtam, na az viszont tényleg elég elérhetetlen, ha jól meggondolod.)

2019. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ingyenes képzésre kell járni. Ha az nem megy, ott a fiakhitel.
2019. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*diakhitel
2019. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Pont azért, mert ezekhez szakértelem kell, és nem lesz csak egy random emberből pilóta.
2020. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
XD
ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!