Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MILTON Egyetem, Tomori Pál...

MILTON Egyetem, Tomori Pál Főiskola, Wekerle Sándor Főiskola, Óbudai Egyetem, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi egyetem (BME)? Hova volna érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
A kérdésben felsorolt egyetemekre gondoltam. Mivel nincsen nyelvvizsgám se semmilyen többletpontom, ezért az év végi jegyeim, és az érettségim fog dönteni. Önköltséges szakra gondoltam, hogy megyek, de nagyon eltérőek az árak.. például a BME-n 300 000 Ft az ami a Miltonon mondjuk csak 240 000. Normális, segítőkész válaszokat szeretnék kérni, mert tényleg nem tudom, hogy hogyan alakítsam az életemet, hova menjek. (Nem szeretnék azért támadásokat, mert a kérdésben felsorolt egyetemek, nem annyira népszerűek, nekem nem ez számít, hanem az, hogy sikerüljön bekerülnöm arra a szakra, amire már nagyon régóta szeretnék menni, és el is tudjam azt végezni.) Természetesen az erősebb egyetemet fogom megjelölni elsőnek, de készülnöm kell azzal is, hogy nem vesznek fel.

2019. dec. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A diploma piaci értéke szerint valahogy így nézne ki a sorrend.


-BME

-OE

-Milton

-TPF

-Wekerle


Ha az utolsó 3 marad, akkor oda mennék ahol a legolcsóbb a tandíj.

2019. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
BGE nem játszik?
2019. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felek, hogy BGE-re nem jutnek be, az elso valaszolonak pedig annyit mondanek h en is pont ebben a sorrendben gondoltam.. koszonom a valaszokat
2019. dec. 15. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is jó az első által leírt sorrend, ha a bge nem játszik. De a Miltonnál lejjebb nem adnám, azaz a Milton még okés, de a Wekerlét stb. elkerülném.
2019. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!