Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gyógyszergyárban dolgozom...

Ha gyógyszergyárban dolgozom diákmunkásként, és van olyan osztály, ahol szívesen készítenék szakdogát, ismeretlenül megkeresve őket lenne rá esély, hogy ott csinálhassam a szakdogát?

Figyelt kérdés
Belsős hálózaton meg tudnám őket keresni, de amúgy nincs velük kapcsolatom, elég távol vannak a mi csoportjainktól. Értelmetlen lenne így őket megkeresni? Biológus bsc-n tanulok, az ő munkájuk meg pont az a szakterület amivel én is foglalkozni szeretnék.

2019. dec. 15. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá valamelyik gyógyszergyári, tájékozottabb embernél. Gondolkozz el azon is, hogy van-e olyan téma, ami jobban érdekel. A gyógyszergyáraknak is van kutató-fejlesztő részlegük (sőt több is).
2019. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Biztosan szívesen segítenek, kérdezd meg őket, minket hiába kérdezel nem tudjuk hogy mennek ott a dolgok.
2019. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akinek volt már tapasztalata, örülök ha megosztjátok!

Tudom, hogy itt nem tudjátok megmondani, mindenképpen rá fogok kérdezni. Inkább csak az zavar, hogy nem tudom mire számítsak olyan szempontból, hogy szakmai gyakorlatra is úgy kell eleve az egyetemi kapcsolattartón keresztül jelentkezni, a helyek limitáltak, mondjuk aki volt már gyógyszergyárban azt mondta, nem igazán válogatnak. Nem tudom ők mire számítanak, mert a témakör érdekelne, de a tudásom nagyon limitált, meg az hogy ismeretlenül ráírok, attól félek esetleg hülyét csinálok magamból, egyszerűen leráznak, nem akarnak egy jöttmenttel foglalkozni. A szakdolgozatra alapból úgy tekintek, hogy egyfelől lesz szakdogája az embernek meg ezáltal tapasztalata, az ő szempontjukból meg ingyen munkaerő.

2019. dec. 16. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
"ingyen munkaerő"...no komment
2019. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem hallottam olyan helyről, ahol fizettek volna azért mert valaki ott írta a szakdogáját.
2020. jan. 10. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálni tudok csak neked, hogy már eleve úgy indulsz neki a karrierednek, hogy egy kapcarongy vagy :)
2020. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!