Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekelnek az agrártudományok,...

Érdekelnek az agrártudományok, de sok rosszat hallottam az ilyen végzettséggel való elhelyezkedésről és fizetésről. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire nem becsülik meg az ilyen diplomát?

Minden szakra igaz ez, vagy van olyan, amivel jobbak a kilátások?

Van valamennyire átjárás műszaki, vagy bioszos mscre?



2019. dec. 16. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Felvi.hu, az adott szak szakleírásában a végzés utáni fülben majdnem minden szak esetében van statisztika szerinti fizetést.


Valamint érdemes a mennyitkereselponthu oldalon is olvasgatni a beszámolókat.



Amúgy valóban nem nagy szám.

2019. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ledegradálták az agrár képzést , én 30 éve végeztem akkor még nagy dolog volt ,büszkék voltunk rá ! Most meg " fiam nem kelessz sehová menjél az agrárra " Nagyon elszomorító !!
2019. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iparos szakmát tanulj arra van kereslet. 25 éve végeztem az agrártudományi egyetemen és voltam már minden konyhástól kezdve a termelésvezetőig, jelenleg egy hideg, büdös irodában droidoskodok éhbérért...
2019. dec. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!