Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám megszerezni a...

Hogyan tudnám megszerezni a diplomám? Lenne-e értelme átjelentkezni másik egyetemre? Mit tehetek, hogy ne vesszen el az abszolutóriumom?

Figyelt kérdés

Megszereztem az abszolutóriumot és a nyelvvizsgát is, mely a diplomához szükséges. A záróvizsgán 2 alkalommal megbuktattak buta indokra hivatkozva.


Államilag támogatott TTIK karon, BSc képzésen vettem részt.



2019. dec. 17. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Van értelme mert ahány tanár annyi féle magyarázás, lehet egy másik tanárnál sokkal jobban fogod érteni.
2019. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen indokra buktattak meg? Én is megbuktam az első ZV-n, de valóban alig tudtam vmit, a következőn is tudtak volna belekötni, de összességébe tudtam, arra nem szoktak buktatni
2019. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
A 2 buktatás az azért nagyon durva, van ott egypár ellenséged? ZV-n nagyon kivételes esetben buktatnak csak.
2019. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg, mi volt az oka a bukásoknak?! Záróvizsgán nem nagyon buktatnak, főleg nem kétszer, valószínűleg valamit nagyon rosszul csinálhattál.


De a helyedben átjelentkeznék.

2019. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!