Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az egyik vizsgatípus...

Ha az egyik vizsgatípus nyelvvizsgáján egyik nyelvből megbuktam egyszer, attól még van értelme megpróbálni egy másik nyelvből?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom,mert lehet az sem menne,de lehet hogy mégis jó lenne.Angol nyelvből voltam BME-n felsőfok írásbelin,az nem sikerült (tavaly),most pedig azon gondolkodom hogy orosz középra menjek.Eddig a legtöbb vizsgámat (angol közép,felső,írásbeli,szóbeli),az Origónál csináltam és az bejött.De oroszból meg nehezebbnek tűnik az Origó mint a BME.


Mi a véleményetek erről?Ha valakinek van személyes,hasonló tapasztalat,leríhatja.



2014. nov. 1. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
BME orosz barátságos.
2014. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, menj valami könnyebbre
2014. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ott csináltam a latin felsőfokút, hát, a tanár aki vizsgáztatott tudott latinul de érezhető volt hogy hibásan beszéli a latint. Ezt egy átlag ember nem érzi és nem tudja megmondani de akinek "anyanyelve" a latin az igen. Nekem a rokonságom a világ több országában él és a latint használjuk közös nyelvnek, nem tudom miért a latint, szüleim és az idősebb rokonak sem mondták meg soha hogy miért azt. A lényeg hogy úgyanúgy beszélek latinul mint magyarul.
2015. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!