Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosin milyen szakosodási...

Orvosin milyen szakosodási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Orvos szeretnék lenni, idén vagyok végzős. Persze tudom, hogy még korai a szakosodáson gondolkodni, de milyen “szépségápolással” kapcsolatos szakok vannak, plasztikai sebészen és bőrgyógyászon kívül?

2019. dec. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ennyi jut eszembe, esetleg a fogorvosok, akik különböző fogpótlási, fogfehérítési stb. eljárasokat végeznek. Nem tudom ide sorolhatók-e a lézeres szemműtétek, visus korrekció céljából, bizonyos szempontból az is lehet esztétikai kérdés, ha valakin mondjuk nem áll jól a szemüveg. De azt tudni kell, hogy az egyetemi 6 éves általános orvos képzés, azaz a doktori cím megszerzése után lehet csak szakosodni.
2019. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy lista a szakképzésekről: [link]
2019. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2019. dec. 17. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!