Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén is lehet jelentkezni...

Lifeless kérdése:

Idén is lehet jelentkezni főiskolára vagy egyetemre,2020 szeptemberében induló képzésre, idei (2019 júniusi) érettségivel?

Figyelt kérdés

Igazából elkezdtem egy informatikai OKJ-s képzést, de hamar rájöttem, hogy nem nekem való, és ezenkívül mentálisan is összeestem elég komolyan, akit érdekel, annak mesélek erről bővebben, és most nem tudom, hogy mit akarok, csak azt hogy ebben az évben már csak maximum munka, de hogy a következő évben mi legyen, azt még nem tudom. Igazából az a helyzet, hogy barátaim sincsenek, és olyan ismerőseim, akikkel erről tudnék beszélni, és nagyon zárkózott vagyok, ezért nekem csak az internet maradt érdeklődésnek.


20/F

Pest XVI. kerület



#egyetem #érettségi #érdeklődés #főiskola #bezártság #zárkózottság #mentalitás #tavalyi érettségi #egyetemre való jelentkezés #főiskolára való jelentkezés
2019. dec. 22. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Akár már most jelentkezhetsz 2020 szeptemberében induló képzésre, ha jól értem a kérdést.
2019. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És elég ehhez feltölteni a tavalyi érettségit?
2019. dec. 22. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2006 után megszerzett érettségiket nem kell feltölteni, mivel egy központi adatbázisból kérik le.
2019. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen szakot néztél?
2019. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet jelentkezni a 2019-es érettségivel , de arra figyeljél, hogy az egyetem által előírt emelt érettségivel (érettségikkel) rendelkezni kell! Nyilván ha ez (ezek )hiányoznak a tavaszi érettségi időszakban tudod megszerezni !!
2019. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!