Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az SZTE-BK-ra szeretnek...

Ha az SZTE-BK-ra szeretnek menni tovább tanulni, akkor hanyas érettségit kell összeszednem?

Figyelt kérdés
Kell-e emelt érettségi ? Mik azok a tantárgyak amiket néznek nagyon ? Minimum meg kell lennem minden érettségis tantárgyból négyesnek?Egyébként néprajz szakra szeretnék jelentkezni ami ha jól tudom 320 pontos és elég bizonytalan vagyok abban hogy nekem össze fog jönni a 320 pont . 17/F

2019. dec. 23. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnéztem mit ír a felvin, mi kell, bemásolom ide.


kettőt kell választani: angol v. arab v. földrajz v. francia v. magyar nyelv és irodalom v. német v. olasz v. orosz v. spanyol v. társadalomismeret v. történelem (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni).


Tehát ebből kell kettőt választani, azokat próbáld minél jobban teljesíteni, a többi tárgy nem lényeges. (vagyis ha máshova jelentkezel lehet igen, de itt nem nézik pl. a matek jegyed.)

2019. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!