Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikus szak...

Gazdaságinformatikus szak elvégzése gyorsabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos eléggé mellényúltam a szakkal, amit most jelenleg tanulok, és váltani szeretnék gazdinfóra. Milyen tapasztalataitok vannak a szakkal kapcsolatban? Megéri elvégezni? Valamint lehetséges, hogy lerövidítsem a 7 félévet mondjuk 5-re vagy 6-ra? Láttam, hogy egyes tantárgyakat hamarabb tudnék felvenni (ha lehetséges), mert nem épülnek rá semmire, vagy pedig az egymásra épülő tantárgyak között van olyan is, amik egy-egy félév kihagyással következnek egymás után.


2019. dec. 25. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen alap szakról mész.


Amúgy maga a szak szerintem jó választás. Végzés után van olyan ismerősöm aki inkább végül gazdaságis irányba ment el vele, más meg szoftverfejlesztő lett.

2019. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Művészeti szakról, tehát teljesen az ellentéte
2019. dec. 26. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Evvel a képzéssel amit most csinálsz még a fejlettebb országokban sem lenne nagy sikered, pláne meg itthon, ha csak nem vagy valami ôs tehetség. Szóval nem kérdés, hogy megéri. Egy gazd infós végzettséggel el tudod magad tartani elég szépen, a művészeti meg elég éhenhalós mutatvány lenne. Ha elszánt vagy akkor menni fog. Annyit tegyél meg azért az elején, hogy azokból a tárgyakból amire sok minden épül pl:matek vegyél majd pár magán zh illetve vizsga felkészítő órát. Megéri nagyon, átnézik veletek a lehetséges típus feladatokat. Nem szégeny, mérnökként én is jártam, és volt olyan tárgy amiből majdnem mindenki. Ha tanulsz és mellette megtámogatod ezekkel akkor simán elvégzed.
2019. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!