Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ tanfolyamnak "felnőttkortó...

OKJ tanfolyamnak "felnőttkortól" vannak feltételei? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

17 évesen akartam menni, akkor csak bementünk, regisztráltattam magam, utána pedig már mutatták is, a hamarosan induló tanfolyamokat! (Végül lemondtuk)

Most 18 vagyok, és dolgozok egy ideje már, de tervezek letenni valamit mostmár mindenképp! Valóban 3 hónapja regisztráltnak kell lenni? Mármint a felnőtteknek..

Mert ettől függene, hogy felmondok e márciusban, vagy nem. Mármimt mindenképp felmondok, mert a munkám mellett nemmenne a tanfolyam, csak a regisztrációs dolog miatt, mert akkor nyilván előbb kéne..



2020. jan. 1. 03:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire akarsz menni, én még novemberben jelentkeztem a felnőttképzési, hétvégi rendszerűre. Elküldtem egy online jelentkezési lapot, felhívtak telefonon adatokat egyeztetni, utána első alkalommal bemutatkozás, szerződést megkaptuk, befizettem a tandíjat. Nem kellett előtte sehova regisztrálni 3 hónappal, csak volt nyilván egy jelentkezési határidő meg ha betelt volna esetleg az összes akkori kurzus, akkor a létszámon felüli jelentkezőket (ha nekik is megfelelt) átsorolták automatikusan a következő induló tanfolyamra.


Ez az egyik opció. Ha te a Munkaügyi Központ által biztosított OKJ-re gondolsz, akkor ez a cikk mindenre választ ad: [link]

2020. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!