Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tetováló szeretnék lenni...

Ha tetováló szeretnék lenni szerintetek ennek a tanfolyamnak van értelme? Megvalósíthatom vele a céljaim vagy felesleges?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
elég gagyi a honlap, én ide nem mennék. amúgy is, van tehetéged hozzá? szerinted tudnél érvényesülni a másik 6541654513 wannabe tetováló közt?
2015. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van-e, művészeti szakközépbe jártam, idén végeztem, a tanáraim kifejezetten tehetségesnek tartottak. Tehát rajzban és festésben jó vagyok, tetoválni viszont még sosem próbáltam.
2015. jún. 5. 21:04
 3/3 SzilKa ***** válasza:
100%

Ebben a szakmában a legtutibb az lenne, ha találnál magadnak egy jónevű mestert, akinek tanítványa lehetnél, viszont tény, hogy nagyon nehéz kifogni és bekerülni a jobbakhoz, sok kitartás és szerencse is kell hozzá, meg ki is kell tűnni valahogy a rengeteg tetoválni vágyó próbálkozó közül valamivel (nagyon sok a tehetséges jelentkező!!)


Ha már tanfolyam, akkor ez az akadémia végre egy normális lehetőségnek tűnik, mivel olyan nevek fognak ELVILEG oktatni, akiktől érdemes tanulni. Mivel ez az akadémia idén indul először, nem tudni, milyen lesz végül, mert még nincsenek tapasztalatok.


Viszont a tattooin/cosmelec féle tanfolyam (a gugli biztos kodobta azt is, ha rákerestél a lehetőségekre) eszedbe se jusson, az szó szerint kontár-gyár, nevenincs oktatókkal, tömény lehúzás a javából, nem oktatnak lófüttyöt sem a pénzedért sem, és bárkit felvesznek. Erősen kerülendő.


Személy szerint én Müllner Csaba online tanfolyamát tartanám a legtutibb lehetőségnek (árban is korrekt), de ahhoz már kellene lennie valamilyen alapismeretnek, a teljesen nulláról kezdőknek nehéz lehet így tanulnia, weboldalról, bár rengeteg videó és tudásanyag van az oldalon...


S végül egy jótanács: tetoválónak lenni (szerintem) nem elég a rajztehetség. Tudnod kell bánni az emberekkel is, rengeteg türelem kell hozzájuk. Szóval emberileg is rátermettnek kell lenned ahhoz, hogy a vendégköröd kialakuljon. Kitartás és türelem is kell. El kell tudnod fofadni azt is, hogy mindig vannak irigy és szarkavaró kollegák is, és mindig vannak paraszt lehúzós főnökök is. Nekem ez utóbbi okozta a legtöbb gondot, de aztán megtaláltam én is a helyemet. :)


Sok sikert,

egy tetováló

2015. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!