Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte vagy Debreceni egyetem?

Csontianyja kérdése:

Elte vagy Debreceni egyetem?

Figyelt kérdés

Mindkét helyen a földrajz szakot szeretném megjelölni csak nem tudom hogy melyiket egyrészt mert nem tudom Debrecen vagy Pest az élhetőbb város másrészről pedig az egyetemet sem tudom eldönteni.

Persze van elképzelésem de személyes véleményre és tapasztalatra lennék kíváncsi. Esetleg szívesen beszélgetnék olyannal aki ilyen szakon van.:)



2020. jan. 5. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ELTE bocsánat :D
2020. jan. 5. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Van itt iszonyú mennyiségű kérdés Az ELTE-vel, Pesttel, Debrecennel és az egyetemével kapcsolatban...

Megtalálsz mindent - meg annak az ellenkezőjét is:)))

2020. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Debrecen nem élhető város, tapasztalatból mondom én menekülök innen. :D Pestet ajánlom város szempontjából. Egyetemet nem tudom, mert én Pestre készülök.
2020. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj az igazság ne tegyél fel ilyen kérdést.
2020. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!