Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányban lehet továbbta...

Milyen irányban lehet továbbtanulni angol-biológia emelt érettségivel?

Figyelt kérdés

Most 11-es vagyok és még nem tudom, hogy konkrétan hol fogok továbbtanulni.

Az érdekelne, hogy a pszichológián kívül van-e olyan szak, amelyhez szintén jó az angol-biológia emelt páros.

Illetve, hogy melyik egyetemre érdemes menni, akár a pszichológiával.

Szóba jöhet az ELTE, DE vagy SZTE.

Előre is köszönöm a válaszokat és boldog új évet kívánok!🥳



2020. jan. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A biológia nyelve az angol, szóval bármit amit a biológiával kapcsolatban tanulsz, ahhoz kell az angol.
2020. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez az első félévem az SZTE pszichológia szakán,eddig tetszik. Kevesen vagyunk (kb.50-en),jó a közösség, a tanárok nagy része is. Ha lenne bármi kérdésed ezzel kapcsolatban nyugodtan írj! :)

2020. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

DE élelmiszermérnöki

Igaz szükséged lesz kémiára is de mindent megtanítanak tökéletesen ami kell, ugyhogy attól sem kell félni

2020. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnökin se biológia nem kell, sem angol, ezt tapasztalatból mondom :)
2020. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm angol-biosz tanárin van az ELTÉ-n, az is opció.
2020. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!