Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A központi felvételin hány...

A központi felvételin hány ponttól vesznek fel Tatára az Eötvösbe humán szakra?

Figyelt kérdés

Szia! Hello! Szép estét!


Nemsokára felvételi, és én a tatai Eötvösbe szeretnék menni, de amint ezen gondolkoztam zavart éreztem az erőben: Egyáltalán felvennének oda téged?


Szval ha valaki segítene, azt megköszönném, és vendégem lenne egy gyrosra (ha jó a segged, cola is lehet).


2020. jan. 5. 23:15
 1/7 anonim válasza:
Milyen tanuló vagy? Jók a jegyeid? Más helyen gondolkoztál? Amúgy srác vagyok de a gyrost elfogadom :D
2020. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 4,5 az átlagom a jelenlegi iskolámban. A matektanáromtól kérdeztem meg hogy minimum hány pontot kéne megszereznem a felvételin hogy felvegyenek. Azt válaszolta 65-70.

Te az Eötvösbe jársz? Ha igen, milyen az iskola? Van már fűtés? (bocs, ez mocsokság volt)

2020. jan. 11. 08:42
 3/7 anonim válasza:
Szia! Nagy álmom a tatai Eötvös, de elbaltáztam... Szerintem a magyar 41 pontos lehet a matek pedig 31 körül (humánra jelentkezek én is). A jegyeim 4-5 szóval reménykedek... Neked hogy sikerült?
2020. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek, elrontottam...

De én jobban mint te. A magyar kb. 40 mint neked, a matek viszont 25 körül.

Nagyon nem vagyok erre büszke... Amikor kijöttem a suliból ahol írtam a felvételit, letört voltam.

A jegyeim átlaga 4,5

Nagyon reménykedem benne, hogy felvesznek!

Én 3 szakot jelöltem: ¶ humán

¶ angol

¶ német

Drukkolok neked hogy felvegyenek, és ne izgulj! Hallodtam emberektől, hogy kicsit rosszabb felvételi pontszámokkal is felvették a tanulókat. És az sem utolsó, hogy mivel most elterjedt a híre annak, hogy nem volt fűtés a gimiben, és a diákok tüntettek, ezért sok diáknak megváltozott a szemlélete az iskolával kapcsolatban.

Személy szerint engem nem rémisztett meg!

A mi iskolánkban is előfordult az ilyen, és nem lett belőle akkora balhé...

Sok sikert, és remélem hogy találkozunk ősszel!

2020. jan. 19. 08:22
 5/7 anonim válasza:
Hát meg lett az eredményem matek 31, magyar 38. Van ez így... Az Eötvös oldalán fennt vannak az eredmények! Hajrá neked is!
2020. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó suli. Csak ajánlani tudom, csodás 4 év volt, és ha minden igaz egyszer visszatérek tanárként.

Nem vészesen nehéz bekerülni, 4 egész feletti átlaggal szinte mindenki bejutott és a felvételi eredmény amit olvastam kommentben szerintem elég lesz. Az angol az valóban necces, oda a legnagyobb a túljelentkezés, de a többi tagozatra szerintem biztosan elég ez.

2020. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon régen érettségiztem az 5vösben, imádtam oda járni. Ha felvesznek benneteket, tanuljatok spanyolt, a legjobb nyelv :)! Good luck!
2020. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!