Semmelweis dietetikus szak?

Figyelt kérdés

Mégéri ezt a szakot választani?

Milyenek vele az elhelyezkedési lehetőségek?

Milyen a fizetés?



2020. jan. 8. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg, mert például proginfó vagy gépészmérnöki után sokkal jobb fizetés várható.
2020. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te elvégezted?:)

Ha nem tudsz róla semmit inkább ne is írj.

Mert ez pont úgy hangzott.

Egyébként nekem ezek teljesen érdektelenek, mert nem vagyok matekos, infós beállítottságú.

2020. jan. 8. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kolompar, amit emletettel annak semmi koze amit kerdezett a kerdezo.

Ha ugyes vagy es nem vagy leragadva a tudomanyos dolgokkal es folyamatosan tanulamanyozod a taplalkozast akkor nagyon is jo, illetve erdemes melle egy szemelyi edzoit elvegezni :)

2020. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ mit szeretnél vele kezdeni. Én dietetikára járok. Lehet vele rosszabb melód is, de lehet jó is.

Én pl. a kémia vonalán szeretnék maradni, mert szeretem a labor munkát. Érdekel az élelmiszerfejlesztés, stb. Szóval én pl semmiképp nem akarok embereknek étrendet írni, meg ilyesmi. :D

2020. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg úgy van ahogy előttem is mondták.. mit is szeretnél dietetikusként csinálni, a megéri-e kérdés ettől is függ.


Kórházban közalkalmazottként, vagy élelmezésben nem sok a jövedelem de nagy a felelősség. Vállalkozóként sok munka és ha ügyesen menedzseled magad nagyobb fizetség is.

2020. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is diatetikus szakra szerettem volna menni, de sokan lebeszéltek róla, mert elvileg főképp kórházakba vagy közszvérába lehet vele elmenni mini pénzért.

Így az élelmiszermérnök maradt, mert szerettem volna mindenképpen az ételekkel foglalkozni.

2020. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

elvileg főképp kórházakba vagy közszvérába lehet vele elmenni mini pénzért.


Elvekre alapozol ? Miért nem tájékozódsz? :(

2020. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dietoterápiás tanácsadással szeretnél foglalkozni? Igen, megéri. Magánpraxist is kiépíthetsz, vagy, mint írták, az alapszak után folytathatod a tanulmányaidat, és kutatásokba is becsatlakozhatsz. Látom, hogy a címkék közt szerepel a “táplálkozási tanácsadó” is. Ha ilyen OKJ-s képzésben gondolkodsz, mint alternatíva, azt javaslom, inkább válaszd a dietetikát! Sokkal magasabb szintű ismereteket kapsz, és betegekkel is foglalkozhatsz. Tudom, megteszik olyanok is, akiknek nem volna szabad, de légy felelősségteljes, és ne állj be közéjük! Ez egy nagyon szép hivatás. Ha érdekel, hajrá!
2020. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!