Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átlehet jelentkezni az egészsé...

Átlehet jelentkezni az egészség gondozás és prevenció (népegészségügyi ellenőr) szakról a dietetikus szakra?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem,hogy hogy van ez hogy emberek egyik szakról a másikra mennek.

Szeretnék dietetikus lenni viszont már érettségiztem és nincs annyi pontom,amennyit kér a szak és az új törvények miatt kb az egész érettsegit újra kéne csinálnom,hogy meglegyen a 417pont.

Ezért arra gondoltam,hogy elmegyek a népegészégügyi ellnő szakra és onnan mivel hasonló tárgyak vannak átjelentkezem a dietetikára.

Ez is lehetséges?Ha igen hogyan?



2019. szept. 10. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg elkezdted mar a népegeszsegugyit?
2019. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem
2019. szept. 10. 17:07
 3/3 piranja ***** válasza:

Szia,


Át lehet jelentkezni, nálunk volt első évben aki átment ápolásra és dietetikára. Viszont azzal számolj, hogy rossz átlaggal nem vesznek át. Első évben kb minden szakon ugyanazok a tárgyak vannak és van vagy 15 vizsga egy félévben.

2019. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!