Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénteken megyek az Educatio...

Pénteken megyek az Educatio kiállításra, de engem főleg a külföldi egyetemek érdekelnek (a hollandiaiak). Lehet hülye kérdés lesz, de általában igyekeznek az egyetemek magyar diákokat küldeni (ha van), vagy csak szimplán küldenek pár odajáró diákot?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én pár éve beszélgettem magyarul holland és dán egyetemekről az Education olyan emberekkel, akik úgy voltak ott, hogy az adott országnak több egyetemét fogták össze és arról adtak infókat. Tehát nem egy konkrét holland egyetemről jött valaki, hanem kb mintha a "holland egyetemek nagykövetsége" lett volna és amelyikről kérdeztél arról meséltek egy picit.

Egy másik standál, ahol konkrét egyetemről érkeztek angolul beszélgettem egy lányal, aki valóban ott tanult. :)

2020. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!