Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek így milyen munka...

Bencsosz03 kérdése:

Szerintetek így milyen munka lenne jó számomra? Többi lent.

Figyelt kérdés
9.-es vagyok matek tagozaton.Ennek köszönhetően nagyon jól megy a matek. Emellett a töri is. Azonban a kémia, fizika nem annyira.Jól megy a rajz. :D Az idegen nyelvekhez is van érzékem.

2020. jan. 8. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el gondolkozni azon, hogy milyen munka lenne neked szimpatikus, amit el tudsz képzelni magadnak, pl; irodában, emberekkel, milyen emberekkel, ha az előző kérdésre igen volt a válasz, utána ha megvan akkor felvi.hu-n elkezdhetsz szakokat-ahhoz kapcsolódó szakmákat keresni, amik felkeltik az érdeklődésed😁
2020. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezen még gondolkozok, ment a zöld like! :)
2020. jan. 8. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is szerintem még fiatal vagy ahhoz, hogy még azon gondolkozz, hogy hova és minek menj tovább. Jó, ha érdekel ez az egész, de ne görcsölj még rá! Először is összegezd az összes olyan munkát ami érdekelne mindegy, hogy az OKJ, szakmunka, vagy diploma szükséges hozzá. Írd fel ezeket, tényleg mindent amiben el tudnád magadat képzelni, és nézelődj ezek után, hogy lehet belőled az, hány év, stb.

Úgyis változni fog még 18-19 éves korodra, én még 18 évesen sem tudtam mit kezdjek magammal, ezért most szakmát tanulok, de már tudom hova megyek egyetemre.

2020. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!