Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma, munka lehetne...

Milyen szakma, munka lehetne jó számomra?

Figyelt kérdés

Tehát, matekot és angolt szerettem a középsuliban, a többit utáltam, eredetileg érettségi után nyomozónak akartam menni, de a pszichológiai teszten elküldtek, nem vagyok odavaló, és részben igazuk is van, nagyon introvertált, talán kissé antiszociális is vagyok.

Nem szívesen lennék egy multi rabszolgája, és nem is akarok sok ember között dolgozni.

Ezzel a szűk érdeklődési körrel merre kéne elindulni, mit gondoltok?

A válaszokat előre is köszi.



2017. aug. 18. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az összes sportot is imádom, de semmiből sem vagyok kiemelkedő, vagy versenyszintű..
2017. aug. 18. 19:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami jó hír, hogy a két legfontosabb tárgyat szereted. A matek rengeteg tudománynak az alapja, angol pedig a legtöbb helyre kell. Esetleg alkalmazott közgazdaságtan matematikai elemzés ?
2017. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önfoglalkoztató, szabadúszó, mondjuk szakfordítóként. Akkor magadban lehetsz, és annak dolgozol akinek akarsz. Ha ügyesen csinálod még meg is élsz.
2017. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fordítón gondolkoztam, még nincs elvetve a dolog. Egyetemet pedig most kezdem egy közgazdasági szakon, csak sajnos nem azon, amit te írtál, első. Talán ez sem lesz olyan borzalmas, reménykedek benne..
2017. aug. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!