Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az okj grafikus...

Szerintetek az okj grafikus képzés, felkészít az egyetemi látványtervezői felvételire?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni, nem is rajzolok rosszul, de nem művészeti középsuliba járok, és a 3 körös felvételin tuti elvéreznék. Viszont nagyon szeretném, ha felvennének, így arra gondoltam elvégzem az egyéves grafikusit előtte. Vélemény, vagy jobb ötlet?

2020. jan. 9. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezekkel a tervekkel kezdtem bele a grafikus okj-be, ugyan én most tervezem otthagyni, mégis tudom ajánlani. Fontos azonban, hogy olyat keress, ahol művtöri is van, mert az elég fontos, vagy tanulj magadnak mellé. Nagy segítség, hogy az egyetemek kirakják a felvételi követelményeket listásan, azt érdemes követni, viszont a lényeg, hogy tapasztatból kiindulva én mindenképp jó ötletnek tartom.

Off: esetleg meg tudod mondani (akár privátban), hogy melyik képzésről van szó, ami 1 éves? :D

2020. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gyorstalpaló fizetőst láttam, ami egy év (vagy kevesebb) alatt megvan, de lebeszéltek róla. Szóval marad a 2 éves :)

2020. jan. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!