Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Széchenyi István Egyetemen...

Széchenyi István Egyetemen közlekedésmérnöki szakon matekos választható tárgy?

Figyelt kérdés

Neptunban nézegettem a választható tantárgycsoportokban, hogy miket lehet még pluszba felvenni, de nem igazán találtam kimondottan matekos tárgyakat.


Csak azokat lehet választani amik ott fel vannak tüntetve vagy van lehetőség másra is?



#matek-egyetem-választható-tantárgycsoport-félév-tantárgy
2020. jan. 11. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Normál esetben csak azokat tudod felvenni, amit látsz is a neptunban.

De elvi lehetőség van a mintaterven kívüli plusz tantárgy felvételére, vagy akár a mintatervből kiváltani tantárgyat kérvény alapján. Mintatervből kiváltani tárgyat viszont szerintem csak a választható tantárgycsoportba lévő helyett fognak engedni. Elvileg a kérvény a neptunban leadható január 26.-ig, de mindenképp érdeklődnék előtte TO-n, már csak azért is, mert ők tudnak segíteni, hogy esetlen milyen matekos tárgy lehetne neked jó(ami indul is a mostani félévben).

pl.: legtöbb mérnöki szakon választható tantárgy az alábbi:

Ipari matematika és számítógépes szimulációk 1(GKNB_MSTM026)

de lehet, hogy egy közgazdászoknak tartott Statisztika, vagy egy mérnök infón lévő Diszkrét matematika jobban tetszene neked.

2020. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!