Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem mondani "büfé"...

Tudnátok nekem mondani "büfé" kategóriájú Msc. Szakokat?

Figyelt kérdés
Most végzek BME-n gépészmérnökként, de nincs kedvem még 2 évig itt reszelgetni és gyakornokként éhbérért dolgozni heti 2-3 napokat. Egy levelezőn elvégezhető, gazdaságis vagy műszaki témájú szak kellene, igazából mindegy, csak ne legyen vele szívás. Kell a papír, mert a HR-es kolleginák erre vergődnek, illetve a fizetésem is kicsit több lesz. Plusz, ahol most dolgozom tisztán ez alapján léptetgetik elő az embereket. Van-é möster vagy nincs...
2020. jan. 12. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Munkahelyváltásban gondolkodtál már időpocsékolás helyett?
2020. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert nagyon jó fizetést kapok, úgy, hogy nem kell megszakadnom. De szeretnék majd csoportvezető lenni, mert ők aztán tényleg nem csinálnak szinte semmit egész nap, de jár a 15 millás céges autó és majdnem a 2x annyi fizetés. Ahhoz meg kell a mester (sajnos). De nem kaptam a kérdésemre választ.
2020. jan. 12. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.



Ezeken a mestereken gondolkozz el:


Műszaki menedzser Msc, Vezetés és szervezés Msc, Vállalkozásfejlesztés Msc.


Ezekre szoktak jelentkezni gépészek, mert a bemeneteli 30 kreditet fel tudják mutatni.


Ezek közül is a leggyakoribb a műmen, amire tényleg sok mérnök megy alapszak után.

De a vezszerv is tökéletes egy vezetői pozícióhoz.

Viszont azt kiemelném, hogy nem konkrétan "büfé" jellegűek, mert ilyenek műszaki és gazdaságtudományok területén nem igazán vannak, de hozzád ezek (a leírtak alapján) tökéletesen illenének.

2020. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Most akkor éhbérért szopod a phalloszt, vagy kurwa jól keresel?

Amúgy menj műmenedzserre, arra elég lesz a gépész alap. Tiszta üzleti mesterhez nem biztos. Amúgy felvi a barátod.

2020. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
A vezetés és szervezés nem kifejezetten "büfé", onnan szoktak jönni a kontrollerek és a projektmenedzserek. A vállalkozásfejlesztés az inkább büfé, gyakorlatilag az alap vállalatgazaságtani anyagot adják le kicsit megfűszerezve.
2020. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A büfét inkább úgy értettem, hogy maga az intézmény nem olyan szívatásra kiélezett hely, mint pl.: BME ahol felesleges dolgokon szívóznak. Lazább a légkör.


#4 most jól keresek, mert felvettek, teljes állásban dolgozom mérnökként. De ha egy év múlva el akarom kezdeni a mestert a BME-n, akkor nem fogok tudni 5 napot dolgozni és vissza kéne mennem gyakornoki státuszba.

2020. jan. 13. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

"A büfét inkább úgy értettem, hogy maga az intézmény nem olyan szívatásra kiélezett hely, mint pl.: BME ahol felesleges dolgokon szívóznak. Lazább a légkör."


Kodolányi vállalkozásfejletész Msc.

Noname egyetem, de mesterdiploma. Jó lesz neked.

2020. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!