Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincsen elég helyem a tanulásh...

Nincsen elég helyem a tanuláshoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az íróasztalomat elfoglalja a hangszóró, billentyűzet, monitor, egér. És konkrétan ennyi volt a helyem. Múltkor is a földön tanultam, és már olyan hányingerem lett (nyomta a hasam a padló)..... Szüleim meg nem vesznek egy normálisabb asztalt, csak annyit mondanak, hogy örülj annak, hogy van egy külön szobád, aztán kuss...
2020. jan. 15. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ágy??
2020. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az meg nem kényelmes, mert kell alá valami, meg ugyan úgy támaszkodnom kell, ugyan úgy elfárad a támaszkodó kezem
2020. jan. 15. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hangszóró lehet a földön, vagy közel polcon, billentyűzetet és egeret rakd el amíg tanulsz, ami fontos, hogy jó szakmád legyen, sokat keressél, tudj nagy asztalt venni a gyerekeidnek.

Hoppá, tanulj a konyhában, régen is ott tanultunk.

2020. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Az egész asztalt elfoglalja az akvárium. Én úgy szoktam h leülök az ágy mellé és így az ágy az “asztal”. Vagy ágyban ülva vagy máskálva a szobába vagy simán a földön.
2020. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A konyha az pedig azért nem jó, mert van egy kisöcsém, akinek hobbija az ordítás, sírás, visítás
2020. jan. 15. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Rakd el a hangszórót.Nekem is a földön van,az asztalom mellett.A gépet told ki az asztal sarkára,a billentyűzetet állítsd a géped mellé közvetlenül,vagy azt is arra az időre rakd máshová.
2020. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találj ki jobb indokot arra, miért nem tanulsz. ;)

Aki akar, annak nincsenek ilyen kifogásai, leülsz törökülésben az ágyad elé, könyv az ágyra. (ha írnod kell, egy másik könyvet aláteszel) Én is úgy szoktam, pedig van asztalom. Neked is van, csak le kéne pakolni a sok cuccot róla. Nekem is elfoglalná a laptop az asztal felét, de tanulás közben félrerakom.

2020. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekemis ezvan, én simán rateszem a dolgokat a billentyűzetre. Ha írni kell akkor az asztal sarkának tamasztom a füzetet és úgy írok. Ha képtelen vagy megoldást találni, jobb lenne elgondolkodni azon hogy szelektálj. Hangszóró minek, fejhallgatóval kilehet váltani, a többi dolgot meg félre rakod ahol nem zavar, ha ilyenek nem jutnak eszedbe, akkor mégis érdemled hogy szenvedj egy ilyen piti dolgon.
2020. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba. Ott kényelmesen leülhetsz az asztalhoz tanulni, plusz nem zavar senki sem.
2020. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szüleidnek...
2020. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!