Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Berzevicy Gergely Szakgimnáz...

A Berzevicy Gergely Szakgimnáziumban angol, német nyelvi előkészítő tagozat. -->a többi lent. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.)Az iskolában elviekben van Német, és Angol nyelvi előkészítő tagozat. Eddig németet tanultam, de azt írják, hogy kezdőket is várnak az angol szakra. Szerintetek mennyire lennék lemaradva a többiektől?


2.) Német nyelvi előkészítőn már elkezdeném tanulni a második idegen nyelvet tanulni,azaz az angolt. A Szakmai tárgyakat a második vagy harmadik évben (azt hiszem) elkezdjük angol nyelvem tanulni. Ez akkor is így van, ha második nyelvnek veszem fel az angolt?


Kérem, hogy kizárólag olyasvalaki válaszoljon, aki 100%-ban hitelesen tud informálni engem!!



2020. jan. 17. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik város?

Én a miskolci Berzeviczybe járok. Német előkészítővel kezdtem, akkor teljesen az elejéről kezdtük, senki nem volt lemaradva. Kevesen tanultak németet, ezért úgy haladtunk. Egy ismerősöm tavaly kezdett angollal,úgy, hogy előtte németet tanult. Két csoport van. Az egyik teljesen az elejéről kezdi. Rengeteget kell tanulnia, de tudja tartani a tempót, mindent megtanítanak. Ha másik suliról beszélsz, gondolom az is hasonlóan van.

Remélem segítettem így 3 hónappal később!

Ha írsz, hogy erről a suliról van e szó, válaszolok a második kérdésedre is.

2020. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az Újpestibe jelentkeztem. Megy a zöld kéz. ^^
2020. ápr. 15. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!