Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma való nekem...

Milyen szakma való nekem szerintetek?

Figyelt kérdés

Az lenne pontosan a kérdésem, hogy mit tanuljak, mire összpontosítcsak.

Nagyon érdekel a Földraj.

Nagyon érdekelnek az országok, az egész világ.

Érdekel az összes országnak a hagyományai, a nyelvük, a rendszerük, de nem csak egynek és az van mindig, hanem több és több.

Gondolkoztam a Geológuson, de az inkább a földtanra hajlik.

Vagy nem? Mit csinál pontosan egy Geológus?



2020. jan. 18. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amit te mondasz az a néprajzkutató, ha nem tévedek. A geológus ismerősöm, aki van, igen, ő a földet túrja :D
2020. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úristen, nagyon köszönöm!!!

Nem találtam meg azt a szakot, ami teljese erre illik, de most megvan hála neked!

Nagyon köszönöm!!! ❤❤❤❤❤

2020. jan. 18. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Igazán nincs mit! Sok sikert neked! :)
2020. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja csak ezzel nem könnyű állast találni, azt sem tudom hogy az új okj rendszerben van e ilyen szakma.

En inkabb elmennék turizmus vendéglátásra, nyelvszakra, törire, vagy pl nemzetközi gazdálkodásra. Ezek piacképesebbek.

2020. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!