Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2020 FELVÉTELI Nektek hogy ment?

2020 FELVÉTELI Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
Én magyarból szinte mindig 46 fölött írtam, matekból kb. 30 pontot. Most meg matek 25 magyar 41.Nektek milyen lett? Kb. hány pont? Ha 4-es tanuló vagyok, ezzel a pontokkal felvehetnek pl. kispesti Deák, Kossuth, Leövey, Szent Margit, Szinyei....meg stb.

2020. jan. 18. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a magyar nehéz volt,a matek is a két szöveges miatt.

Az a baj,hogy mindenki azt hitte,hogy könnyű lesz a magyar de nem így lett ...


Összesen 50 pontom lesz kb :/

2020. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sok sikert! Nekem az idővel volt bajom. Nem azért, de magyarból nagyon okos vagyok, és így lett 41 úgy hogy ez volt életemben a legrosszabb, amit írtam. Szóval kitartást neked is, és remélem összejön az a suli, ahova szeretnél menni.
2020. jan. 18. 17:51
 3/17 anonim válasza:
Nekem is bajom volt az idővel, én mindig is rossz voltam matekból, 25 pontos gyakorlásokat írtam általában, most pedig kb 35 pontot kapok,a magyar meg pont, hogy jól szokott menni (40 pont körül) és most ez meg maximum 30 lett...a fogalmazást el sem bírtam kezdeni...:(
2020. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sok sikert! Nekem az idővel volt bajom. Nem azért, de magyarból nagyon okos vagyok, és így lett 41 úgy hogy ez volt életemben a legrosszabb, amit írtam. Szóval kitartást neked is, és remélem összejön az a suli, ahova szeretnél menni.
2020. jan. 18. 18:02
 5/17 anonim ***** válasza:
A magyar rohadt könnyű volt, a matek eleje is, de a vége felé a macskakajás meg a logikai játékos feladat már nem volt kutya. A 10-es feladat meg elvileg 8. osztályos tananyag, de aki sosem látott ilyet, annak szintén mocskos nehéz.
2020. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerinted neked hány pont lesz?
2020. jan. 18. 22:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia, én július óta készültem rá, nekem könnyű volt. Nekem matek 37, magyar 40, megoldókulcs alapján
2020. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És milyen suliba akarsz menni?
2020. jan. 19. 10:00
 9/17 anonim válasza:
Az ötösnek, én úgy tudom hogy ez a típus feladat már volt hatodikos felvételiben is.
2020. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem felvételiztem, most vagyok 11.-es. Egyik sem volt nehéz sem a magyar sem a matek (és most nem a 11.es tudásommal néztem a feladatsort). Nagyon is megoldható volt mindkettő. Maximum a magyar több időt követelt. A felvételi csak a kezdet,lesz ez még rosszabb is.
2020. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!