Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogy ment a felvételi?...

Kinek hogy ment a felvételi? (2018)

Figyelt kérdés
Kicsit kiakasztó volt az egész , a nyelvtan nagyon konnyu volt, bár ahhoz képest hogy mennyit készültem rá , többet vártam.. Smilekat ismerjek fel... Elsos feladat komolyan... A matek meg szánalmas lett szerintem , az első pár feladat könnyű volt , de a többi mind hosszan szamolgatos , meg egy felnőtt embernek is , nemhogy egy 8.asnak.. Nagyon rossz lett mindenkinek ... Mit gondoltok? Nektek hogy sikerült?
2018. jan. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Enis igy gondolom, a magyar tul eroltetett volt...a matekban meg olyan feladatok is voltak amiket mi meg nem is vettunk..(10.,7. masodik resze..)
2018. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A könnyű magyart egy rohadt nehéz matekkal akarták kompenzálni de ez így a legszarabb megoldás volt.Így most a segghülye gyökereknek is 40 pontjuk lett a magyaron akik nem készültek rá de a matekra akárki akármennyit készült biztos fennakadt párszor.Nekem a matek szörnyű lett a magyar meg perfekt.Persze ezt a fél ország elmondhatja magáról.
2018. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményed.26 pontos matekot îrtam.Egy éve járok matek tanárhoz hetente kétszer.Tök magabiztosan mentem felvételizni.Erre majdnem sîrtam,amikor kijöttem a matekról(más is).A magyar jó lesz.De mit ér,ha a matekot îgy elszúrtam!Lesz vagy 65 pontom.75 minimumra számîtottam korábban.
2018. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar 45 pont lesz kb a matek 19 plusz mínusz egy két pont meg a rész pontok
2018. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem magyarbol 46 pontom lett

Matek kicsit szanalmas lett 24 pontos lett.

De egybk nem panaszkodhatok, 70pontos lett, igaz mielott meglattam a matekot 75pontot tartottam a minimumnak, de osszesegeben meg vagyok elegedve..Remelem kicsit azert lejjebb viszik a ponthatarokat, sok embernek lett 60 alatti

2018. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!