Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel vesznek fel ezekre...

Mennyivel vesznek fel ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés
Keleti Károly, Bethlen Gábor, Hunfalvy. Ezekbe hány ponttal vesznek fel?

2020. jan. 19. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hunfalvyba vagyok így oda tudom hogy engem 59 írásbeli ponttal vettek fel angol kéttanra. De ezzel az utolsó bejutók között voltam. Amúgy akkor azt hiszem 64 diákot vettek fel angol kéttanra. 142 pont volt a határ annál kevesebbel nem jutott be senki.
2020. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm. :) Azt tudod esetleg hogy szóbelin miket kérdeztek?
2020. jan. 31. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a honlapon rajta van. Igazából az a helyzet hogy most variáltak a szóbelin tehát nem tudom hogy olyan lesz mint nekem.

Kellett írni egy fogalmazást magadról, be kellett vinni két füzetet. Illetve majd 3 feladatsort kell megoldanod. Matek, magyar és nyelvi felmérő szerűség (tünde nyelv)

Most mintha úgy hallottam volna hogy lesz egy 10 perces angol/német elbeszélés is.

Ha még valamire kíváncsi vagy nyugodtan írj privátban :D

2020. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!