Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e olyan egyetemi/főiskolai...

Van-e olyan egyetemi/főiskolai levelező képzés (nem tanári szak, bármi egyéb), ahol csak szombati napokon van oktatás?

Figyelt kérdés
Sok helyen péntek-szombat szerepel oktatási napnak, de nem tudok két napra elszabadulni.

2020. jan. 22. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Kecskeméten (GAMF) tanulok gépészmérnök el, nálunk a kötelező tárgyak csak szombaton vannak. Néhány szabadon választható van pénteken, illetve a vizsgák egy része. Ugyan előírás, hogy a tanároknak legalább egy vizsgát szombatra kell betenniük, de ez változó. Van, aki minden vizsgát szombatra tesz, van aki csak a kötelező egyet.

És volt már rá példa, hogy négy tanár is ugyanazt a szombatot pécézte ki.

2020. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tehát mérnökin van lehetőség a szombatra.
2020. jan. 22. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalábbis nálunk. Máshol nem igazán. Legalábbis a Dunától keletre. Anno ezért jöttem pont ide.
2020. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pázmány levelező jogász képzése is csak szombati napokon van. A kötelező tárgyak kivétel nélkül. Szabvál tárgyak, amik opcionálisak, előfordulhatnak hétköznap este, 18 órás kezdéssel. De ha nem akarsz, nem veszel fel egyet sem ezek közül.
2020. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem levelezős, de én szegedi egyetemen vagyok távoktatásban. Csak vizsgára kell bemenni. Vagyis egy évben 3 alkalom. Online kapok mindent ami szükséges a tanuláshoz, magam osztom be az időmet a tanulásra és a beadandókra- persze előírt határidőre. Munka miatt én ezzel próbálkozom.
2020. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de bármilyen szimpatikus is a távoktatás, nekem sokba kerülne. Van még lehetőségem állami finanszírozottra, ezt szeretném kihasználni.
2020. jan. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!