Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező képzésre hány évesek...

Szaki19 kérdése:

Levelező képzésre hány évesek járnak általában?

Figyelt kérdés
Sziasztok.19 évesen levelező tagozatot jelöltem meg,ami igazából nem azért történt mert rá vagyok szorulva a pénzre,de nem szeretném a tökeimet verni éveken keresztül,a szüleim pénzén.Azt hallottam hogy idősebbek járnak levelezőre,akkor egyedül ott fogok ülni a 25-30 évesek között mint egy kisgyerek?

2019. júl. 10. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a levelező se “olyan” levelező mint régen, mivel kb minden héten van tanitás. Teljesen vegyes korosztály jár, de például ha velem járnál (40+ éves vagyok) se kellene magadat zavarban érezned, teljesen normál emberek vagyunk mi is.
2019. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 17-en voltunk egy csoportban, mesterképzés levelezőnm 24-28 évesek voltunk
2019. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon vegyes a csapat. Negyven felett talán ha hárman vagyunk. De valóban a 25-30 közötti korosztályból vannak a legtöbben, de vannak fiatalabbak is.

De felnőttek vagyunk, nem igazán foglalkozunk azzal, ki hány éves.

2019. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Én most végeztem MSc-t levelezőn, 24 voltam amikor kezdtem és most 26 leszek, második legfiatalabb voltam a ~35 szaktársamból. Sokan 30+ vagy 40+ osok. Úgyhogy amikor a gyakorin jön a kérdés, hogy mennyire "gáz" idősebben (20-21!!! évesen) a sok fiatal között ott lenni akkor fordítva milyen? :D

Ne érezd magad kellemetlenebbül, az idősebbek is ugyan úgy csalnak ahol tudnak. (tapasztalat) Talán még egy jobb kapcsolatépítési lehetőség is, mert levelezőn "keményebb"/"összetartóbb" a mag.

2019. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Természetesen nem zavar az idősebb korosztály jelenléte,csak ugye fura lenne idősebbekkel tanulni.

2019. júl. 10. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:

nem 25-30, hanem jó eséllyel inkább 40es korosztály között. Bár nem hinném, hogy te leszel az egyetlen.

Én 37 vagyok, nálam jóval idősebbekkel is összefutottam az alkalmassági vizsgán.

2019. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bár nem levelezőn, de jártam egy támogatott képzésre, 20 évesen kezdtem és volt több 40+os is, nagyon fura volt. De az egyikkel kifejezetten jóban lettem aztán már nem is annyira fura legfeljebb az,hogy rájöttem lehet valaki 30 vagy 40+ os de tud olyan gyerekesen viselkedni ennek ellenére, hogy az állam leesett. 😅 Jó emberismeret volt az élethez, mert nem volt alkalmam eddig ilyen közeli,mindennapos kapcsolatot tartani más korosztállyal.
2019. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4:

Összetartóbb? Ez érdekes, én jártam nappalira, most pedig levelezőre fogok, de azt hittem volna, hogy a nappalin összetartóbb a csapat, mivel hogy ott minden nap együtt vannak, levelezőn meg kb csak 2 hetente.

2019. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vodafonelive ***** válasza:
@8 Igen, mert ra vagytok kenyszeritve, ezaltal minden anyag miatt menni fog a kutatas vagy a kozos kidolgozas. Az nalunk szerencsere mukodott, hogy mindenki 1-2-3 tetelt kidolgozott es orultunk, mint majom a farkanak.:)
2019. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Airyn válasza:
Végül is a munkahelyi légkörben is majd össze-vissza korosztályok lesznek, szóval annál jobb, minél hamarabb hozzászokik az ember, hogyan kell több generációnak együttműködnie. Én pl. 28 éves vagyok, anno 20 éves pályakezdőként mindenki idősebb volt a munkahelyen. Most már középen vagyok, vannak fiatalabbak, idősebbek. Ez az egyetemen is elég vegyes, levelezős vagyok. Igazából mindig tinédzsernek néznek, nekem mondjuk, tök mindegy, de a gimnázium után már nem nagyon számít, hogy ki hány éves. Igazából úgy vettem észre, jobb is, ha különböző korosztályok együtt dolgoznak/tanulnak, mert más a tudáshátterük, kiegészítik egymás képességeit. Például nálunk a Z generáció nagyon jó a digitalizálásban, kütyü szerelésben, számtechben. Én olyan közepesen, de feltalálom magam. Az X generáció ezekhez nem ért, de sok élettapasztalattal rendelkezik és néha jó kikérni a tanácsukat. Ők pedig a segítségünket kérik a fentebb felsoroltakban.
2019. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!