Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erre szerintetek megadnák az...

Erre szerintetek megadnák az "egyéni munkarendet"?

Figyelt kérdés
Az van, hogy most lettem középiskolás, és egyszerűen gyűlölöm. Mindig amikor rá gondolok sznite depressziós leszek. Minden reggel remeg az egész testem, hányingerem van és rettentő rossz közérzetem. Voltam orvosnál és azt mondta ez a valószínűleg a stressztől van, hogy ilyen pánikroham szerű tüneteim vannak. A kérdés, hogy lehet-e ez ok arra, hogy magántanuló legyek?

2020. jan. 22. 19:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Elkell menni pszichiáterhez, ő tud segíteni ebben miután felmérte az állapotodat.


Hasonló cipőben voltam én is ennyi idősen, depresszió, szorongás, táplálkozási zavarok miatt lettem 10.ben magántanuló. Utolsó évemre rendbe jöttem pszichiáter, pszichológus segítsége mellett. Lett szakmám, dolgozok, nem okoz semmilyen problémát a munkábajárás, emberekkel foglalkozok, társasági életet élek stb. szóval nem tett semmilyen kárt bennem ez a 2 év ,,elszigeteltség,, ami nem is igazán volt az mivel sportoltam, barátaim voltak stb.


Fel a fejjel és kitartást! :)

2020. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia! Na mi lett végül? Én is most lettem kilencedikes, és amíg nem volt koronavirus, suli után otthon hasonlóan éreztem magam mint te. Nem teljesen ennyire, de hasonlóan. Én nagyon gondolkozom a magántanulósagban, és nekem ezzel előnyömre válhat hogy versenyszerűen sportolok.

Szóval mi lett végül? Mesélj:D

2020. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!