Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak hogy közgazdàsz...

Mit tanuljak hogy közgazdàsz diplomàval ne csak ügyintézönek akarjanak felvenni? Ill milyen munkakörökre pàlyàzzam?

Figyelt kérdés

(Pénzügy szemvitel szakirànyon végeztem)

Pénzügyi referensi, elöadoi, ügyintézöi gyakorlatom böven van es egyszerüen nem tudok feljebb lépni ebböl a 140 ezres fizetésesböl.


Gondolkodtam könyvelöi tanfolyamon de nem tudom kifizetni es jövöre el is törlik az OKJ tanfolyamokat. De diploma+könyvelöivel vezetöi posztokra is jelentkezhetnek amugy meg szoba sem àllnak velem.


2020. jan. 23. 16:01
 1/6 anonim válasza:
Nyelveket.
2020. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A diplomahoz alap volt a nyelvvizsga. Azt eddig plane nem kérik közgazdàsz irànyban
2020. jan. 23. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben pénzügy számvitel BSc diplomád van akkor neked nem kell elvégezni a mérlegképes tanfolyamot kb. 70000 forint kifizetése után megkapod a mérlegképes bizonyítvanyt.
2020. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ehhez van linked?


Amugy csak vezetöi allashirdeteseknel latom hogy minimum elvàràs nàluk a diploma ÉS könyvelöi végzettség

2020. jan. 23. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd be a Google ba mérlegképes könyvelő felmentési Eljárással ott válogathatsz, hogy hol akarod kezdeményezni konyvelii kamara, bge stb.
2020. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi igen megtalàltam. Mindenki kapott zöldet :)
2020. jan. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!