Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Banki ügyintézőnek elég...

Banki ügyintézőnek elég pénzügy szmámvitel (pénzintézeti) felsőoktatási szakképzés?

Figyelt kérdés
Pénzügyi területen tanulok alapképzéshez elegendő pontom nem volt banki ügyintéző szeretnék lenni tapasztalok/vélemények ezzel kapcsolatban érdekelnek
2016. okt. 3. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Banki ügyintézőnek elég, OKJ-val szokták amúgy is ezt csinálni, a FOKSZ meg kb. ezzel egyenértékű. Én csak szakmai gyakorlat keretében voltam ügyintéző, de nem volt rossz habár nagy tapasztalatom nincs róla. Amit ott problémaként hallottam, hogy nem nagyon lehet feljebb jutni (hacsak nem végzel el közben még mást).
2016. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!