OKJ vagy egyéb képzés?

Figyelt kérdés

üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy magyarországon (és/vagy külföldön) ismertek e nagyon jó közlekedés menedzser, logisztikai menedzser képzést.

Tudom, van a közelekedésmérnöki, viszont engem annak csak egy része, mégpedig a közlekedés menedzsment és logisztika érdekel, így nem feltétlen szeretném tanulni.

Külföldön ismerek lehetőségeket, de itt nem találtam Magyarországon.


Köszönöm



#közlekedés #OKJ #logisztika #vasút #szállítmányozás #logistics #közlekedés menedzsment #transportation management #forgalom szervezés
2020. jan. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha közlekedéssel akarsz foglalkozni, akkor csak a közlekedésmérnöki alapszakra érdemes menned.


Ha logisztikával akarsz foglalkozni, akkor ennél sokkal több lehetőséged van:


1. Logisztikai mérnöki

2. Kereskedelem és marketing alapkszak(ahol logisztikára speciakizálódsz) majd ellátásilánc-menedzsment mesterszak.


(Logisztikai mérnöki után is megcsinálhatod a ellátásit, de önmagában is piacképes a szak).


Logisztikai mérnökit BME-n ajánlom, kermarkot pedig BGE KKK-n.

2020. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! utana nézek, de

Elsősorban kiegészítő képzesekben gondolkodom alapszak mellé, ugyanis már gazdalkodast tanulok és a mellé szeretném tanulni.

2020. jan. 29. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm, akkor szerintem a logisztikai és szállítmányozási OKJ vagy valamilyen szakirányú továbbképzés BSc után.
2020. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!