Hogy lehetnék stylist?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat ez a munka és nagyon szeretnék egyetemen tanulni. Egyenlőre nem találtam olyan egyetemet ahol disagner kultúrán kívűl egyszerűen a divatot,,disagnerkedést tanítanának.Valaki esetleg tud mondani egyetemeket?

#egyetem #divat #munka #kultúra #stylist #disagner #figlalkoztat
2020. jan. 27. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Remélem találsz valami értelmes munkát is.
2020. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értelmes embereknek,akik a kérdésemre felelnek ,válaszát még várom;)

Még annyit hozzáteszek, hogy van érzékem a divathoz és az öltözködéshez. Emellett őszinte és sokszor kritikus vagyok. Mindeképp külföldön szeretnék elhelyezkedni ezzel az állással!

Ja és még annyi,hogy számát se tudom hány világhírű ember van akik ezzel futottak be:)

2020. jan. 27. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
munkát keress, ne alibizz
2020. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%

Mondjuk azért illene helyesen leírnod a "designer" szót, ha már annyira ezzel akarsz foglalkozni.

Egyébként ez nem egy egyetemen szerezhető diploma. Vannak erre különböző OKJ-k. 1-2 év alatt elvégezhetsz valami divat és stílustervező OKJt.

2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!