Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A körülöttem lévők mind azt...

A körülöttem lévők mind azt mondják, hogy van stílusérzékem, divatos vagyok. Viszont nem tudok rajzolni. Ettől még lehetnék stylist?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Lehetni lehetnél, de te mi szeretnél lenni? Attól, hogy van stilus érzéked, meg hogy divatos vagy minden bizonnyal lehetnél jogász is, és nem kell megtanulnod rajzolni.
2009. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem a divatvilág vagy a tanítás érdekel (bár utóbbiból szinte lehetetlen megélni)
2009. szept. 4. 18:21
 3/6 anonim válasza:
Stylistként sem biztos hogy megtudnál élni!!!Ahhoz hogy megélj belőle hírnevet kell szerezned,ami nagyon nehéz.Én azt mondom hogy rakj le vmi normális szakmát,aztán a stylistot,és ha nem megy,akkor sem maradtál hoppon.
2009. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen, semmiképpen sem azt próbálnám meg először, csak érdekelt, hogy rajztudás nélkül is van -e esélyem
2009. szept. 4. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz, mi sablon alapján rajzoltuk a babákra a ruhákat...persze tanultunk babát szerkeszteni, de 5 rajz kell legalább egy órán ha nem több, és ha nekiállsz szerkesztgetni akkor elmegy elég sok idő. Szinezni, meg hogy hogyan kell állnia a ruhának azt megtantják ugyis, de mondjuk fantázia ami inkább kell, hogy egy adott esetben eltudd képzelni, hogy ha pl csípőra rakja a kezét, hogyan "gyűrödik" a kabát stb. de a stílustervezőknek, több rajzórája is van, meg kollázs, montázs, vagy mik voltak ezek ebből nekik többet kell csinálni jóval...egy kicsit hosszúra sikerültem, remélem elég bizalmat adtam :) ja én technikus vok am.
2009. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. szept. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!