Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bethlen Gábor szakgimnázium?...

Bethlen Gábor szakgimnázium? (Budapest XV. Ker. )

Figyelt kérdés
Kérlek, elmondanátok a vélemémyetek erről a szakgimnáziumról? A tanárok, a közösség milyen? A turisztikai technikus képzés érdekel engem.

#oktatás #szakgimnázium ##szakgimnazium
2020. jan. 27. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Ha mindenképp jó sulit akarsz és normális tanárokat ne válasszd azt a sulit,borzalmas a színvonal, a diákok nagyjából normálisak, egy csomó mindent ígért a suli,de be sem tartotta (pl.az autóvizsga felét fizetik) és kötelező a szakmai tantárgyakból az érettségi,de a tanárok is nagyon borzalmasak. Korrepetálás egyáltalán nincs,max töriből.

Elnézést mástól aki nem így gondolja,de én ezt tapasztaltam. Remélem időben szoltam neked kedves kérdező.

2020. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a sulit néztem. Tényleg ennyire borzalmas?Nyíltnap nem volt rossz.
2022. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Senki ne válassza ezt a sulit ha jó akar magának. Itt nem lehet véleményed ha meg kinyílvánítod a nemtetszésed megtorolják, borzalmas....
2022. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!