Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány motivációs levelet kell...

Hány motivációs levelet kell feltölteni a felvi.hu-ra, ha a megjelölt (ugyanolyan) szakokat több intézményben is bejelölöm és pl.2 egyetemen kérnek motivációs levelet?

Figyelt kérdés
Nekem egyértelműnek tűnik, hogy mindkét helyre külön levél kell és mindkettőt fel kell tölteni, de ami fura, hogy a két levél lényegében tartalmilag ugyanaz, csak az intézmény választás oka tér el. Mert ugye motivációs levélnél bele szokás írni, hogy miért azt az intézményt választottuk. Ha két levelet csatolok, akkor az egyik intézmény el tudja olvasni a másiknak írt levelet is? Ez egy kicsit fura.

2020. jan. 31. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egységes a motivációs levél és egyszer kell feltölteni,és olvassa mindegyik egyetem ahová kérik. Tanárszaknál tavaly így volt.
2020. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, köszönöm a választ. Viszont kérik, hogy mi az intézményválasztás indoka (legalábbis az útmutatóban ilyesmit írnak), és akkor az hogy hangzik, hogy azért az ELTE ilyen-olyan szakára esett a választásom, mert az intézmény jó híre stb., közben pl. a Károli-ra is beadnám, akkor most hogy írjam? Azért az ELTE/Károli/Stb. intézményre esett a választásom, mert ez is meg az is szuper hely?

Tavaly adtál be te is motivációs levelet? Összesen egyet? Nagyjából miket írtál és hány oldal lett?

2020. jan. 31. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 1 oldal.

Nem kell beleírni az intézmény nevet. Pl: azért választottam az önök intézményét vagy egyetemét.

Valamelyik szóval pótold a intézménynevet.

Milyen szak?

2020. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!